incelen iletisim +90 312 231 01 88

Ankara Web Tasarım >> İncelen Bilişim Hizmetleri

PHP Rent A Car Scripti

 

     İncelen Bilişim Hizmetleri olarak rent a car firmaları için kodladığımız İncelen PHP Rent A Car Scripti hizmetinize sunulmuştur. Rent a car scriptimizi satın aldığınızda ayrıca web sitesi veya araçlarınızın takibini yapacağınız masaüstü yazılımı almanıza gerek yoktur.  Web sitesi ve masaüstü yazılımı birleştirerek Oto Kiralama Firmalarımızın ekstra masraf yapmalarının önüne geçtik.

 

     İncelen Rent A Car Scripti'nin özelliklerinden bazılarını kısaca özetlersek;

 

  • İncelen Rent A Car Otomasyonu, kiralamaya çevirdiğiniz rezervasyonlarınıza ait Müşteri, Kefil, İlave Sürücü, araç kiralama bilgileri ve yakıt durumu gibi alanları sistem tarafından otomatik olarak doldurulup sözleşmenizi oluşturabilirsiniz. Sözleşmenizin çıktısını alıp isterseniz pdf formatında bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Bu özellik ile zaman ve matbuu sözleşme formu giderlerinden tasarruf etmiş olursunuz.
  • Araçlarınızda bulunan GPS Uydu Takip Sistemlerinizi otomasyona tanıtarak sitenizden çıkmadan araçlarınızı takip edebilirsiniz.
  • Araç fiyatlarında gün (1-3, 4-10 v.b.) ve sezon aralıklarını (Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, Sömestr Tatili v.b.) belirleyerek zamlı veya indirimli fiyatlar uygulayabilirsiniz.
  • Araçlarınıza ait Muayene, Emisyon Pulu, Sigorta, Kasko Tarihlerini girerek sistem tarafından 30 gün, 15 gün, 7 gün ve gününde uyarılarak ceza almanızı önler. Araçlarınızın bakım takibini sistem otomatik olarak yapar, aracın bakım masraflarını görebilirsiniz.
  • Sorgulamalar alanında müşterilerinizi sorgulayabilir, Nüfus bilgilerinin doğrulamasını yapabilirsiniz. Araçlarınızın HGS borcunu sorgulayabilirsiniz.
  • Sistem güncellemeleri için öneri de bulunabilirsiniz. Versiyon güncellemelerine ücretsiz sahip olabilirsiniz.
  • İncelen Rent A Car Otomasyonu ile hem internet sitesine hem de araç ve müşterilerinizin kayıtlarını tutabileceğiniz bir yönetim sistemine sahip olacaksınız.
  • Web sitenizin sayfa ve menülerini ekleme, silme ve düzenleme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Müşterileriniz web siteniz üzerinden seçeceği tarihler arasında kiralanabilir araçlarınız hakkında fiyat bilgisine ulaşabilir, online rezervasyon yapabilirler.
  • Navigasyon, Bebek Koltuğu v.b. ekstraları tanımlayarak online rezervasyon yapan müşterilerinize seçme imkanı tanıyabilir, sisteme şoför ekleyerek müşterilerinizin şoför ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

 

Ve buraya yazamadığımız Otomasyona ait diğer özellikleri öğrenmek için Demo Sitemizi ziyaret ediniz.

Admin Panel Şifresi İçin Lütfen Bizimle Buradan İletişime Geçiniz.

 

PHP Rent A Car Scripti Ön Yüz Demo PHP Rent A Car Scripti Admin Demo

 

PHP Rent A Car Scripti Satın Alın

 

 

 

 

incelen.com facebook
incelen.com twitter
incelen.com google+
incelen.com FourSquare
incelen.com Firma Kataloğu