incelen iletisim +90 312 231 01 88
Duyurular
Neden Web Sitesi Yaptırmalısınız

 

Reklam sektörünün en çok bilinen ve kullanılan  yöntemi gazete ilanları, broşür ve kataloglardır. Broşür ve kataloglar yerel reklam araçlarıdır. Baskı adedi ve dağıtabildiğiniz kadar kişiye ulaşabilirsiniz. Gazete ilanlarında ise daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz ancak pahalı ve kalıcı değildir. Web sitesi, amacı, kalıcılığı ve ulaştığı kitle büyüklüğüne göre en ucuz tanıtım aracıdır. Sitenizi bir kere kodlatıp uzun yıllar kullanabilirsiniz, SEO adı verilen çalışmalarla sitenizin ulaşılabilirlik süresini uzatabilirsiniz.

Standart bir web sitenizde, Firmanıza ait iletişim bilgilerinizi, harita kullanarak koordinatlarınızı bildirebilir, satışınızı yaptığınız ürünleri sergileyebilir ve sektörünüzle ilgili daha birçok paylaşımı maddi ve süre kaygısı taşımadan uzun uzun yayınlayabilirsiniz.

- Şunu sakın unutmayınız ki, internet ve web sitesi dünyanın en ekonomik reklam aracıdır.

Sayılı Ankara Web Tasarım Firmalarından biri olan İncelen Bilişim Hizmetleri olarak Web Tasarımı, Web Yazılımı, Masaüstü Yazılımları, İOS Mobil Uygulamaları ve Android Mobil Uygulamaları konularında siz değerli müşterilerimizin isteklerine uzman kadromuzla profesyonelce karşılık veriyoruz.

Sizlerde mutlu müşterilerimizin arasında yer almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

incelen.com facebook
incelen.com twitter
incelen.com google+
incelen.com FourSquare
incelen.com Firma Kataloğu