incelen iletisim +90 312 231 01 88
Duyurular
Masaüstü Yazılımlar

Hayatımızın artık olmazsa olmazları arasında ilk sırada gösterebileceğimiz teknolojisi olan internet ve bilgisayar ikilisi, gün geçtikçe yepyeni teknolojiler ile hayatımıza bambaşka şekillerde girmekteler. Öyle ki artık eski tür tüplü monitöre sahip bilgisayarların cep telefonlarına girdiğini ve internet teknolojilerinin bilgisayarda bile 10 yıl önce zor kullanılırken günümüzde artık cep telefonları ve tablet bilgisayarlarda bile kullanıldığına şahit oluyoruz. Çünkü internet artık bambaşka bir dünya olmakla birlikte içeriğini sürekli geliştiren, sürekli kendisi ile uğraşan insanlara para kaynağı sağlayan bir dünya haline gelmiştir.


Kimi zaman ise insanların program ve yazılım alanında ihtiyaçları oluşabilmektedir. Örneğin kişisel bir program yazdırmak isteyen kişiler, programın kod fazlalığına göre büyük miktarlarda paralar ödeyebilmektedir. Freelance olarak masaüstü yazılımları programcılığı yapan bir kişi ile çalışmanız yerine, bir bilişim firmasını biraz daha fazla para ödeyerek tercih etmeniz sizin için en doğru seçim olacaktır. Çünkü en azından elinizde bir fatura olur ve aldığınız hizmet yetersiz olduğunda elinizde kanıt bulunmuş olur.


Masaüstü yazılımı yapan kişilere şirketinizin ya da kendinizin kişisel ihtiyacı olan programları kolaylıkla yazdırabilirsiniz. Kurumsal olarak çeşitli gelir gider takip programları, otomasyon programları yazdırarak firmanızın bulunduğu duruma göre ihtiyacınızı karşılayacak farklı türde programlar vardır. Ya da e-ticaret ile uğraşan bir kişi iseniz çeşitli muhasebe programları, otomasyon, gelir gider takip, araç takip, ürün takip programlarını kolaylıkla masaüstü yazılımları adı altında yazdırabilirsiniz. Veya normal bir bilgisayar kullanıcısı olarak kullanmak istediğiniz, bilgisayarınızda olmasını istediğiniz bir programı yazdırabilirsiniz.


Ticari tecrübeniz, yeterli sermayeniz ve insanları ikna yeteneğiniz varsa internette e-ticaret sektöründen çok güzel gelir elde edebilirsiniz. Ya da teknoloji, donanım vb. Şeylerle çok içli dışlı iseniz kendinize güzel ve kullanışlı bir blog ya da farklı kategoride bir site açarsanız bu sitenin ziyaretçi trafiğini de arttırdığınızda siteniz üzerinden reklam yayınlayarak çok güzel para kazanabilirsiniz. Tabii ki bu tür işleri herkes yapamaz. Gerekli bilgi birikiminiz yok ise paranızı çöpe atmış olursunuz ama bu tip işleri en ince ayrıntısına kadar öğrenirseniz, internet sizin için ömür boyu güzel bir gelir kapısı oluşturabilir.

incelen.com facebook
incelen.com twitter
incelen.com google+
incelen.com FourSquare
incelen.com Firma Kataloğu