incelen iletisim +90 312 231 01 88
Duyurular
Web Hizmetleri

Günümüzde geçim sıkıntısı, gün geçtikçe artmaktadır. Durum böyle olunca insanlar kendilerine yeni yeni gelir kapısı aramaya başlamışlardır. Özellikle internet teknolojilerindeki son yıllardaki mükemmel patlayış, insanları bu sektöre iten en büyük faktörlerden bir tanesi olmuştur.
İnternet üzerinden insanlar para kazanabileceğiniz anladıkları gün, başkalarından bu kazancı gördükleri gün internetin üzerine daha fazla düşerek işin pratik ve püf noktalarını kavramaya çalışmışlardır. Fakat birçok deneyim başarısızlıkla sonuçlansa da insanların gerekli bilgi ve belgeleri topladıktan sonra bu işe koyulmaları, onların internet üzerinden kazanç sağlama düşüncelerini bir nebze de olsun ümitle bağdaştırmıştır.
İnternet üzerinden oturduğunuz yerden para kazanabileceğiniz birçok sektör mevcuttur. Elinizde ürünleriniz var ya da güvendiğiniz bir toptancı var, ürünlerinizi müşterilerinize pazarlamak istiyorsanız; e-ticaret sektörü tam size göre. Web sitenizi oluşturarak e-ticaret üzerinden para kazanabilirsiniz.
Reklam ağları ile de aynı şekilde web sitesi oluşturarak fakat sitenize sürekli ve güncel içerikler girerek arama motorları üzerinden sitenize gelen ziyaretçiler üzerinden reklam gelirleri elde edebilirsiniz. Günümüzde en büyük reklam ağı şirketleri Google ve Adhood olarak göze çarpmaktadır.
Türkiye'de web sektörü ile uğraşanların birçoğu Web Hizmetleri adı altında Google, Adhood, Reklamx gibi büyük reklam firmalarının eğitimini ve desteğini vermektedir ya da web sitenize kalıcı proje çözümleri sunmaktadır. Bu tip projeler sizlere para kazandıracağı gibi web sitenizin de diğer sitelerden üstün olmasını sağlamaktadır.

incelen.com facebook
incelen.com twitter
incelen.com google+
incelen.com FourSquare
incelen.com Firma Kataloğu