incelen iletisim +90 312 231 01 88
Duyurular
Google Hizmetleri

İnternetin hayatımızda büyük yer edinmesi ile birlikte artık hayatımız daha canlı ve pozitif bir hale gelmiştir. Eski dönemlerdeki gibi artık insanlar ansiklopedi ya da sözlük karıştırarak aramak istedikleri şeylerle uğraşmıyorlar. İnternetten istedikleri bilgi ve belgelere ulaşabilen insanlar, sadece bunlarla sınırlı kalmıyor, internet üzerinden en önemli şeylerden bir tanesi olan bankacılık ve parasal işlemlerini, yatırım işlemlerini de kolaylıkla yapabiliyorlar. Son 10-15 yılda internet teknolojilerinin hayatımızda boy göstermesiyle birlikte internet ve bilgisayarın oyun oynama amacının artık neredeyse çürütüldüğünü görüyoruz.
İnternette çok fazla vakit geçiren insanlar kendilerine çeşitli parasal kaynaklar bulmakta sıkıntı çekebilir. Bu yüzden internet bilgisine sahip bir kişi internet üzerinden aklını kullandığı ve bunu aklında oluşturduğu projeye döktüğü zaman çok güzel gelirler elde edebilmektedir. Öyle ki e-ticaret adı altında son yıllarda gördüğümüz ticaret sektörü bu haldedir. İnternet üzerinden Dünya'nın dört bir yanına ürünlerini insanlar artık web siteleri üzerinden pazarlayabiliyor ve muhteşem derecede gelirler elde edebiliyor.
Aynı şekilde insanlar internet üzerinde kendilerine ait kişisel, genel bloglar açarak çevrelerinde gördükleri şeyleri yazarak, paylaşarak ziyaretçi çekmeye çalışıyor ve bu ziyaretçiler üzerinden ise farklı türde reklam ağları sayesinde para kazanabiliyorlar.
Fakat bir web sitesinden para kazanmak için insanların öncelikle web tasarım ya da çeşitli web yazılımlarına aşina olması gerekmektedir. Bunun için de bazı bilişim şirketlerinden Google hizmetleri alarak sitelerinde Adsense reklamları yayınlayabilirler. Adsense reklamlarından ise güzel ve ziyaretçi trafiği çok olan bir site rahatlıkla gelir elde edebilir.
Bu hizmetin karşılığında ise çalışılan bilişim firmalarına bir miktar para ödenmek zorundadır. Çünkü güzel bir web sitesine sahip olmak ve gerekli reklam hizmetini almak oldukça zordur ve meşakkatli bir iştir. Ayrıca bu işin ehli olan kişilerle çalışmanız, siteniz ya da firmanız adına sizin için en doğru seçim olacaktır.

incelen.com facebook
incelen.com twitter
incelen.com google+
incelen.com FourSquare
incelen.com Firma Kataloğu